Hotline
+90 (312) 466 81 16

Mantarlı Tırnak Çözümleri

STB | Ayak Sağlığı Salonu

Mantarlar, deride ve tırnakların altında çoğalan ve ancak mikroskop ile görülebilecek küçük organizmalardır. Bu organizmaların bütün çevremizde özellikle ayakkabı ve terliklerde, havlularda, bahçede, evde, genel kullanıma açık duşlar, jimlastik salonları, yüzme havuzlarının basamakları, otel ve cami halıları gibi ortamlarda bulunurlar.


Tüm mantar hastalıkları oldukça bulaşıcıdır ve kolaylıkla yayılabilir. Ayak ve tırnak mantar hastalıklarının bakımı vücudumuzun diğer bölümlerine yayılabilir, yakınlarınıza bulaştırabilir veya vücudumuzda bakterilere bağlı daha ciddi enfeksiyonlara neden olabilir.


Ayak mantar hastalığı bakımı yapılmadığında tırnaklara bulaşabilir.


Tırnak mantarları genellikle basit bir yaralanma ile başlar. El ve ayak tırnaklarının kırılması, tırnakların çok kısa kesilmesi , dar ayakkabının tırnağı sıkıştırması gibi. Yaralanan, darbe alan tırnağa mantarların yerleşmesi daha kolay olur.


Merkezimizde uzman kadro ve steril ortamda mantarlı tırnak özel freze uçları ile inceltilip temizlenir. Uygun ilaç takviyesi ve doktor eşliğinde mantarlı tırnak sorununuza son verilir.

STB Podo Center
Ayak Bakımı

Merkez Tunalı
Tunalı Hilmi Caddesi Güniz Sokak No: 46/2 Kavaklıdere / ANKARA

Merkez Tunalı Telefon
+90 (312) 466 81 16

Şube Yaşamkent-Çayyolu
Yaşamkent, 3061 cad. No:165 Çayyolu-Çankaya / Ankara

Merkez Tunalı Telefon
+90 (533) 123 66 00


Whatsapp
+90 (545) 450 81 16

E-Posta
info@stbayaksagligi.com